ФОТО: Која е поубава – Марјана или Северина?

Прилепчани неколку пати се насладуваа на прекрасните модни избори на Марјана Станојковска.

За последната вечер таа избра сребрено-сина тоалета со транспрентни делови. Сирена кројот ја истакна нејзината форма на телесен часовник.

За блесок на сцената се одлучи и Северина, која пееше на последната вечер од оваа манифестација. Госпоѓата Којиќ обој пат облече футуристички сјаен розов комбинезон и изгледаше секси и ѕвездено.

Двете убавици изгледаа неверојатно.

извор:засе

Loading...