ФОТО: Македонка се сонча топлес во Хрватска

1049

Луческа објави фотографии со кои ги запали сите на социјалните мрежи, секако таа со овие фотографии само уште еднаш докажа дека поседува многу повеќе од совршено тело.

Сексапилната прилепчанка Викторија Луческа која пред неколку дена ја овои титулата мис елеганција на натпреварувањето мис адриатик во Хрватска не престанува да ги провоцира хрватите.

Извор:курир

Loading...