vesti24.mk
ЗАБАВА

Фото: Ова е новата девојка на сопругот на Јелена – збеснала кога го приведувале

ECA

Зоран Марјановиќ, сопругот на убиената Јелена, е уапсен и се наоѓа засега во притвор за бруталниот злочин кој ги потресе Србија и регионот.

При апсењето, неговата нова девојка дивеела и ја нападнала полицијата. Се работи за извесна Зорица Зока, негова обожавателка за која српските медиуми пишуваат дека е во врска со него.

Таа кога полицијата дошла на врата, збеснала. Влегла во автомобил, ги следела до полицска станица, а таму дивеела.

извор:пресс24

Loading...

Related posts