ФОТО+ВИДЕО: Навивачите на Јунајтед подготвени за натпреварот, погледнете дел од атмосферата во фан зоната

284
1

Навивачите на Манчестер Јунајтед се загреваат пред вечерашниот натпревар против Реал Мадрид од Суперкупот.

Фан зоната каде се навивачите „Црвените ѓаволи“ во Паркот на Франкофонијата се собираат во голем број и се подготвуваат за вечерашното навивање. Преку фотографии и видео ви пренесуваме дел од одличната атмосфера во фан зоната на Јунајтед.

фото:курир

АКЦИЈА