ГАЛЕРИЈА: Сопругата на Лукас се соблече и покажа со што располага

3091

Поради аферите кои ги следеа во последно време, сопругата на Аца Лукас, на својот Инстаграм профил провоцира со фотаграфиите кои ги објавува.

Овојпат таа објави фотографија во розеви бикини кои го истакнаа нејзиното тело но и неколку фотографии во црна танга бикини.

Погледнете:

Loading...