(ВИДЕО)Меси организира четиридневна секс журка за лезбијки и бисексуалки

Познатиот фудбалер Лео Меси купи хотел на Ибица, а во октомври таму ќе се одржува секс забава само за жени. Шпанските таблоиди пишуваат дека на...

Нови фотографии од претепаната Беквалац: Нејзиното лице е со грабници и модрици

Триесет и седум годишната српска пејачка Наташа Беквалац беше брутално претепана од сопругот Лука Лазукиќ, само месец и половина откако го роди нивното прво...

Ова е најголемиот фан на Челзи! Се вика Софи и е многу жешка!

Овваа убавица е најголемиот фан на фудбалскиот клуб Челзи. Таа е провокативна, секси и не се двоуми кога треба да ја покаже својата сексипилност. Изгледа...

(ВИДЕО) Флертот на хороскопските знаци: Водолијата сака секс без обврски, Ракот цврста врска

Погледнете како оваа девојка ги опишува хороскопските знаци дека флертуваат. Веројатноста да се препознаете е голема, но може да знаете што има на ум и...

Таа има најдобар задник во фитнес светот, еве како постигнува тоа

Ја нарекуваат “The Body”, а милиони ширум светот ѝ завидуваат на нејзиниот задник кој го довела до совршенство. Мишел Левин е една од најпознатите фитнес...

Татко на девет деца дознал дека отсекогаш бил неплоден

Маж од Мароко на рутински преглед дознал дека е стерилен. Веднаш ја тужел сопругата, побарал развод и најавил дека ќе се одрече од децата....

(ФОТО) Предизвик за децата: Од банана може да нацртате прасе, а од пуканки слонче

Креативните луѓе немаат никакви ограниичувања во нивната имагинација, а овие примери се навистина инспиративни за секого. Идеите кои се приложени на фотографиите може да ви...

Ако постојат, вонземјаните се огромни!

Ако е веродостојно најновото истражување за вонземјаните, тие се масивни. Студијата на космологот Фергус Симпсон, научник од универзитетот во Барселона, заклучува дека вонземјаните (ако...

Како мажите се правдаат кога ќе изневерат?

Неверството е лошо, но кое е полошо на жените или на мажите? Дали е возможно да се одолее на сексуално искушение? Овие две прашања...

Гробари, столари и келнерки: Овие професии ги работеле Том Круз, Анџелина Џоли и Џенифер...

Што сè работеле светски познатите ѕвезди во минатото? Од гробари до келнерки во ресторани. Но, сепак, тие денес уживаат во славата и во многу...

Атрактивната Бела позирала во бикини, а потоа го соблекла и ги покажала голите гради

Манекенката заработила многу лајкови и лавина коментари, а никој не можел да остане рамнодушен кога го покажала своето убаво тело. 22-годишниот ангел на "Victoria's Secret",...

Пејачка во центар на скандал: Поранешната менаџерка ја тужи за…

Како што наведува Стела Булочников Стоплер, споменатата менаџерка, популарната пејачка пред неа константно шетала гола. Стела навела дека Мараја Кери често шетала гола или полугола...

(ВИДЕО) Од ова дрво растат 40 различни овошја

Сем Ван Акен, уметник и професор на Универзитетот Сиракуза, користи „чип-калемење“ за да создаде дрво на кое има 40 различни сорти на овошје. Процесот на...

НАЈНОВИ