(ФОТО) Роналдо се шокираше на тренингот во Скопје – Погледнете на кого наиде

Роналдо се мисли дали сo вакви „ЧИК Кумaнoвo“ ќе се врати во форма да „цепа“ од слободни… извор:репортер

Неверојатна сличност: Двојникот на Тоше Проески го збуни целиот регион!(фото)

Српскиот поп пејач Андреј Дориќ (22), музичар од Нови Сад, кој во регионот е познат како двојникот на легендарниот Тоше Проески, веќе пет години...

Виц на денот: Последна тајна

Една баба полни 100 години, и на својот сопруг кој има 99 му вели: – Е мој Трпе, пред да одам на оној свет би...

Колку често треба да имате секс според возраста (ТАБЕЛА)

Дали имате премногу секс или премалку? Проблемот е во тоа што имаме се помалку време за да поминете квалитетно време со партнерот, на сето...

Вистинска убавица: Ова е ќерката на Зоран Заев (Галерија)

Премиерот Зоран Заев отсекогаш важел за фамилијарен човек, па неговото семејство секогаш било важно за него. Заев по потекло е од Струмица, каде што има...

(шокантно фото) Голема нужда на наплатна кај Куманово

Гужвите на автопат, тешко ги поднесуваат сите граѓани, или некои и не ги поднесуваат воопшто. Дефинитивно сме далеку од Европска унија, како со автопатотите...

Видео кое ќе го чини многу: Ја снимал сопругата додека работи во кујна без...

Снимката која ќе ја погледнете во продолжение е направена со помош на мобилен телефон, меѓутоа снимателот и не би требало многу да се гордее...

Виц на денот: Мачка

Блажо: Слушај Маро, ај да ти кажам една гатанка, ако ја погодиш ќе водиме љубов, а ако не погодиш ќе спиеме. Мара: Ајде важи. Блажо: Што...

Шокантни слики ни доаѓаат од Крв во Грција, еве зошто го нарекуваат остров на...

Пијаните британски туристи се секое лето главна тема во светските медиуми. Нивните летувања во Грција и Шпанија остануваат трајно документирани на социјалните мрежи. Меѓутоа...

Роналдо се избања во фонтаната на плоштад (3 фотки)

Жешкото време во Скопје го натера Роналдо да влезе во фонтаната „Воин на коњ“ и малку да се разлади 🙂 * Веста е измислена и...

Колку чини ескорт-девојка во Скопје, Битола, Кичево, Кавадарци?

Ескорт сервисот и ескорд-девојките, не се ништо ново кај нас, ниту во светот.  Повеќе онлајн сајтови како што се brothels in the world, escort girls...

(ВИДЕО) Оваа WC-шоља е најинтересното нешто, погледнете

„Јота” е проект на двајца студенти од Британија, чија цел била да направат ВЦ шолја за мала бања и да ја намалат потрошувачката на...

Виц на денот: Затвореник

Девојката му се доверува на својот дечко дека никогаш во животот немала секс и бара од него да ја подучи нешто околу тоа. – Ок,...

НАЈНОВИ