Дневен хороскоп (14.12.2017) Четврток

Овен (21.03 – 20.04) Можеби е крајно време да ја прифатите реалноста и со поголем оптимизам да гледате кон нештата и кон иднината во целина....

Погледнете каква убавица е „сопругата” на Појраз од „Мојот син”

Во серијата Мојот син која е хит на Сител таа ја игра сопругата на Појраз, Еда, а нејзиното име е Фунда и е една...

Фото: Српската пејачка во бикини на 50. години – ќе и завидуваат и млади...

Пејачката Снеки има 50. години, а изгледа совршено во бикини. Ќе ви се заврти во умот, многу млади девојки може да завидуваат.

Кумата почна да меша па сите гледаа во неа – невестата незнаеше што да...

Свесни сме дека на венчавка треба да бидеме среќи и да танцуваме, но треба да бидеме свесни и да не дозволиме младоженецот и невестата...

(ВИДЕО) Шведските ракометарки со секси танц го запалија интернетот

Ракометарките на Шведска се пласираа во четвртфиналето на Светското првенство откако ја победија Словенија со 33:21. Швеѓанките покажаа убедлива игра на теренот и заслужено се...

Ја праша дали повторно би снимила домашно порно, а таа го оддува со одговорот!

Сузана Манчиќ остана во шок по прашањето од Огнен Амиџиќ, дали би се согласила да сними „домашно секс видео“, но во многу поскапа и...

Емина не можеше повеќе да молчи: Она што го напиша без влакна на јазикот,...

Емина Јаховиќ секојдневно вежба и поголем дел од времето го минува во теретана, а сака и отворено да каже што мисли за своите активности...

ФОТО: Да го облечеше ова некоја Македонка сите ќе речеа дека е селанка, ама...

Популарната пејачка Никол Шерзингер е фотографирана во Лос Анџелес во многу чудна дневна комбинација, со која ги изненади, а богами и шокираше присутните, пишува порталот Убавина...

Вистинска убавица: Ова е ќерката на Зоран Заев (Галерија)

Премиерот Зоран Заев отсекогаш важел за фамилијарен човек, па неговото семејство секогаш било важно за него. Заев по потекло е од Струмица, каде што има...

(Видео) Како би изгледале фудбалерите кога би биле жени

Авторот на ова видео решил да се забавува и да им даде женски имиња и да ги нашминка познатите светски фудбалери за да изгледаат...

(ФОТО) Ким Кардашијан се сликаше гола

Ким Кардашијан секогаш наоѓа начин како да го привлече  вниманието на јавноста. Таа овој пат објави фотографија од снимањето на кампањата за нејзините последни...

Ова е таткото на Јелена Карлеуша

Сите ја знаеме мајката на пејачката Јелена Карлеуша, Дивна, но дали знаете како изгледа нејзиниот татко? Познатиот полицаец Драган Карлеуша во медиумите се појавувал во...

(ВИДЕО) Порно филм среде вести на телевизија „Пинк“

На српската телевизија „Пинк“ , веројатно по гршка, додека одеше емитувањето во живо на „Националниот дневник“ , на мониторите во позадина  беа пуштени  сцени...

НАЈНОВИ