Водителката како холивудска ѕвезда- еве колку чинеше породувањето на Јелена

Јована Јоксимовиќ, сопругата на Жељко Јоксимовиќ, пред два дена на свет донесе две бебиња, девојчиња, Ана и Срна. Таа се породила со царски рез, во...

Очаен татко: „Својата нова жена ја фатив во кревет со мојот син! Што да...

Љубовните односи често се полни со турбулентни настани, а многу од нив понекогаш делуваат целосно нереално. Такви се и настаните од потресното писмо кое...

(ВИДЕО) Мисс Бикини и мањакот во црвена маица

Погледнете го како дечкото во црвената маица успеа да ги испипка сите девојки без тоа да биде премногу нападно. извор:засе.мк https://youtu.be/p8-uCyoxb9g

Наташа Беквалац ќе се мажи по трет пат, а еве и каква венчаница ќе...

Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ, кои наскоро ќе се остварат во улогата на родители, периодов на големо се подготвуваат за претстојната венчавка која, според...

ХОРОСКОП 27 ЈУНИ (ВТОРНИК)

Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес… Овен (21.03-20.04) Ќе морате да бидете внимателни во новите љубовни обиди. Другата страна би можела...

РАСТУРИ НА МИКРОФОН СО ОВАА ПОЗНАТА ПЕСНА-Градоначалникот Шилегов го бидува и за пеење (ВИДЕО)

Скопскиот градоначалникот Петре Шилегов во опуштена атмосфера во еден скопски локал, освен што се забавува, се фати и за микрофон. Снимката деновиве е хит...

Без конкуренција: Николина Пишек се соблече на 41 година и го покажа телото без...

Николина Пишек неодамна наполни 41 година, а со својата најнова фотографија покажа дека е задоволна со своето тело. Таа на Инстаграм објави фотографија во костим...

Сите мислеа дека дебелкото нема шанси против опасниот борец…

Вишокот на килограми воопшто не му сметаа за неговата брзина и креативност. Погледнете само колку е брз: https://youtu.be/UwHbJR83DrE  

Папараците го снимиле секое движење: Прекрасната актерка ужива топлес на плажа

Една од омилените актерки на тинејџерите ширум светот моментално одмара на плажите на Миконос, каде без горниот дел од костимот за капење измамувала воздишки. 30-годишната...

Фотографии од венчавката на Серена Вилијамс и милионерот Алексис Оханиан

Во Центарот за современи уметности во Њу Орлеанс, 36-годишната Серена Вилијамс и коосновачот на Reddit Алекс Оханиан го кажаа судбоносното „да“. На забавата присуствувале околу...

Пред да одите на одмор фотографирајте го шпоретот во кујната

Сите знаеме колку е стресно кога седиме некаде на гости, шетаме надвор или сме на одмор, а постојано се прашуваме во главата дали сме...

Скандал во Гранд: Карлеуша му рече личиш на вампир, тој брутално ѝ врати, а...

Елвин Кадрич Кадра од Босна веќе си ја има пробано среќата во „Ѕвездите на Гранд“, а овој пат реши да проба уште еднаш. Тој не...

Tрик со кој за минута ќе ја одмрзнете шофершајбната

Сите знаеме колку е мачно чистењето на автомобилот рано наутро, кога се брзаме за работа, особено на кочан ладното време кога ни смрзнуваат рацете. Сега...

НАЈНОВИ