Внимание ако сте во врска со Овен, Шкорпија, Водолија, Лав или Јарец

Секој хороскопски знак има специфичности во љубовта. И ако во моментов имаш врска со Овен, Лав, Шкорпија, Јарец или Водолија, треба да знаеш некои...

ХОРОСКОПСКИ ДНЕВНИ СОВЕТИ: Рибите ќе бидат генијални, а Лавот да се ослободи од грижите

Овен Почитувајте ги советите дадени од постарите членови на вашето семејство. Многумина од вас денеска ќе се насочат во извршување на нови интереси во професионалната...

Дневен хороскоп (20.03.2018) Вторник

Овен Започнува најубавиот период од годината за вас. Денес Сонцето влегува во вашиот знак, каде ќе остане до 19 април, сместувајќи ве меѓу најсреќните личности....

Дневен хороскоп (19.03.2018) Понеделник

ОВЕН (21. III – 19. IV) Не, во љубовта не мора да избирате меѓу надворешниот изглед и интелектот, зашто денес во вашиот живот неочекувано ќе...

Дневен хороскоп (18.03.2018) Недела

Овен (21.03 – 20.04) Не сте во можност на адекватен начин да одговорите на деловните барања кои се очекуваат од вас. Солидна финансиска ситуација. На...

Дневен хороскоп (17.03.2018) Сабота

Овен (21.03 – 20.04) Станувате многу неосетливи, заинтересирани сте само за спроведување на ред и дисциплина. Во односот со партнерот потребна е апсолутна слобода. Партнерот...

Дневен хороскоп (16.03.2018) Петок

Овен (21.03 – 20.04) Околностите ќе ве наведат на некои несоодветни потези за кои нема да имате објаснување. Денес избегнете ги критиките, затоа што и...

Дневен Хороскоп (15.03.2018) Четврток

Овен Функционирате на најдобар можен начин. Меѓутоа, дали затоа што имате долгови или од некои други причини, би можело да се случи парите да отидат...

Дневен хороскоп (14.03.2018) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Функционирате на најдобар можен начин. Меѓутоа, дали затоа што имате долгови или од некои други причини, би можело да се случи...

Дневен хороскоп (13.03.2018) Вторник

Овен (21.03 – 20.04) Се обидувате да бидете рационални но всушност сте прилично осетливи. Месечината ви создава потреба за признание и најверојатно ќе сакате да...

Дневен Хороскоп (12.03.2018) Понеделник

Овен Денешниот ден ќе ви донесе блиска средба со партнерот и не трудете се да го уништите тоа со вашата презафатеност. Посветете им вниманите и...

Дневен хороскоп (11.03.2018) Недела

Овен (21.03 – 20.04) Успевате да најдете малку слободно време. Ќе се дружите главно со лица за кои сте деловно поврзани. Партнерот малку ве оптеретува...

Дневен хороскоп (09.03.2018) Петок

Овен (21.03 – 20.04) Деловната ситуација е подобра од претходно. Немојте да го загорчувате животот на вашите најблиски, особено ако станува збор за емотивната сфера...

НАЈНОВИ