Каква ќе биде 2018 за вас, според вашиот хороскопски знак?

Овен – за родените во овој знак, 2018 носи многу интересни настани. На почетокот на годината ќе почнете да ги исполнувате своите соништа, но на...

Со нив нема шега: Ова е најладнокрвниот хороскопски знак

Ако се прашувавте кој е хороскопскиот знак кој воопшто нема да се замисли дали да ве откачи штом го изнервирате тоа е Водолијата. Водолиите се...

Дневен хороскоп (17.11.2017) Петок

Овен (21.03 – 20.04) Можеби премногу се трудите да направите нешто. Си создавате нервоза и малку уживате во животот. Опуштете се малку, отргнете се од...

Дневен хороскоп (16.11.2017) Четврток

Овен (21.03 – 20.04) Денес малку потешко ќе се концентрирате на важните работи. Планетарната енергија околу вас е прилично лукава, па може да ве принуди...

Дневен хороскоп (18.10.2017) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Нема да имате преголема волја за работа па затоа обидете се да ги завршите вашите важни обврски до ручек. Во текот...

Дневен хороскоп (02.11.2017) Четврток

Овен (21.03 – 20.04) Не започнувајте нови работи. Отежнатите прилики ви ја нагризуваат самодовербата, а околината, партнерот и соработниците премногу делуваат врз вас. Некои ќе...

Дневен хороскоп (14.12.2017) Четврток

Овен (21.03 – 20.04) Можеби е крајно време да ја прифатите реалноста и со поголем оптимизам да гледате кон нештата и кон иднината во целина....

Дневен хороскоп (13.12.2017) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Очекувате вести и одлуки, но грижата за тоа нема да го забрза процесот ни секунда. Во ваквите моменти најдобро е да...

Дневен хороскоп (31.12.2017) Недела

Овен (21.03 – 20.04) Ако сте предмет на критика, односно постои сомнеж за вас дека не сте доволно активни и дека не се ангажирате доволно...

Дневен хороскоп (16.12.2017) Сабота

Овен (21.03 – 20.04) Имате многу интереси и таленти, како и силна желба да го работите тоа во исто време. Направете распоред и фокусирајте се....

Дневен хороскоп (12.12.2017) Вторник

Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат проблеми во областа на кариерата и професијата. Вашата потсвест силно се буни против рутините во животот. Можете да воспоставите...

Дневен хороскоп 13.11.2017 Понеделник

  Овен (21.03 – 20.04) Меркур кој владее со вашата астролошка куќа за комуникација, патување и бизнис во Шкорпија ви носи можност за воспоставување на добар...

Дневен хороскоп (22.11.2017) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Денес би можеле да бидете нервозни без некоја посебна причина. Емоциите ќе ви бидат на исклучително високо ниво. Другите нама да...

НАЈНОВИ