Дневен хороскоп (23.02.2018) Петок

Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете многу задоволни доколку зграбите некоја добра прилика и ако најдете заеднички јазик со некој. Релативно бурен љубовен живот, особено...

Дневен хороскоп (22.02.2018) Четврток

Овен (21.03 – 20.04) Сонцето навлегува во знакот Риби и тоа позитивно делува на родените на почетокот од овој знак. Подготвени сте да ја обновите соработката...

Во 2018 година го очекува развод: Овој хороскопски знак ќе има проблеми во бракот

Хороскопскиот знак Бик може да очекува дека наредната година ќе има многу промени и турбуленции во љубовта. Кога станува збор за работата, ќе имате повеќе...

Дневен хороскоп (21.02.2018) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Денот е поволен за разговор со Рак или Стрелец и тоа треба да го направите што е можно побрзо, особено ако сакате...

Дневен хороскоп (20.02.2018) Вторник

Овен (21.03 – 20.04) Инвестирајте во нешто што во овој момент ќе ви се исплати. За своите идеи ќе добиете поддршка од членовите на семејството,...

Дневен хороскоп (19.02.2018) Понеделник

Овен (21.03 – 20.04) Некој по секоја цена сака да влијае на вас. Од вас се очекува иницијатива на работа. Ќе имате прилика да се...

Дневен хороскоп (18.02.2018) Недела

Овен (21.03 – 20.04) Не сте расположени на никој да му полагате сметки. Не ви се препорачува влез во партнерски однос. Ве привлекуваат комуникативните, доста...

Ниту еден маж нема да може да ја заборави жената родена во овој хороскопски...

Жената родена во овој хороскопски знак не следи никого, туку оди по сопствениот пат. Таа ги прави работите на свој начин. Не е по...

Дневен хороскоп (17.02.2018) Сабота

Овен (21.03 – 20.04) Имате потреба да се докажувате во сите деловни сфери, но и во приватниот живот, па затоа можноста за грешки е голема....

Дневен хороскоп (16.02.2018) Петок

Овен (21.03 – 20.04) Премногу брзате. Ова е период за оние кои имаат повеќе трпение за важни деловни комуникации. Во љубовта ги криете вистинските чувства....

Дневен хороскоп (15.02.2018) Четврток

Овен (21.03 – 20.04) Можно е да бидете изненадени од деловната понуда која ќе ја добиете од некој Рак или Бик. Ако се работи за...

Дневен хороскоп (14.02.2018) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Не сте расположени на никој да му полагате сметки. Не ви се препорачува влез во партнерски однос. Ве привлекуваат комуникативните, доста...

Дневен хороскоп (13.02.2018) Вторник

Овен (21.03 – 20.04) Неорганизирани сте и поради тоа се чувствувате многу хаотично и лошо. Имате впечаток дека тапкате во место и дека морате да...

НАЈНОВИ