Претерале со сексот на плажа, па се онесвестиле голи (ВИДЕО)

Сексот на плажа е фантазија на многу парови, но оваа двојка која водела љубов на плажата, толку се уморила, што мажот заспал врз жената....

Дечко и девојка ги плаќаат за да имаат секс во луксузни хотелски соби, потоа...

Дечко и девојка од Австралија, Џесика и Џастин, победиле на натпреварот за еротски патувачки блог и сега ќе патуваат низ светот и ќе имаат...

Доколку успеете да ја совладате оваа техника, жените ќе ве обожаваат

1. Тргнете полека – Полека бакнувајте ја својата партнерка по целото тело, посветете им се на нејзините бутови и стомак пред да тргнете кон...

Поза која гарантира добар секс, а веројатно никогаш не сте ни чуле

Додека позата 60 овозможува обострано задоволство, позата 68 е малку поинаква, иако повторно се работи за поза која овозможува орален секс. Оваа поза е...

Имал секс со вас и исчезнал? Ова се клучните причини за тоа

По кој знае кој пат сте слушнале дека вашата пријателка спиела со некој маж кој веднаш после тоа мистериозно исчезнал и повеќе не се...

(+18) Напорна канцелариска сабота: Седна на бирото и ги рашири нозете и тогаш почна...

Тинејџери снимиле двајца работници во една продавница во Велика Британија како имаа секс на работа во саботата навечер. Младата двојка одлучи малку да си поигра...

Дознајте дали сте подготвени за брак!

Кога ќе се одлучите да го кажете судбоносното „ДА“, обично тоа се случува во моментот кога сте заљубени. Но кога ќе помине заљубеноста, ви...

Полош од Хефер: Секоја вечер спие со четири жени, а неговите забави се вистински...

Тајкунот Траверс Бејнон пред неколку дена ја разбесни јавноста со фотографиите на кои девојки го тетовираат логото на неговата компанија на своите задници. Многумина го...

Натпревар за стриптизерки во Австралија, а еве што се случува зад сцената

Потребно е многу работа за да бидете егзотичен танчер или стриптизер. Мора да изгледаш добро, да танцуваш добро, да бидеш секси и да знаеш...

Фотографии кои го прикажуваат “Златното време” на француската порно индустрија (18+)

За филмскиот продуцент Жерард Кикоин се смета дека е еден од главните "архитекти" за развивањето на француската порнографија. Помеѓу 1974 и 1984 година, Кикоин...

(18+) Фотографии кои покажуваат што се случува зад сцената на Порно Оскарите

Замислете ја цела порно индустрија заедно заробена во хотел, додадете на тоа алкохол, дрога и луѓе со заработени пари од казината во Вегас. Наградите...

Веб кам девојките зборуваат за бизарните барања на нивните клиенти

Предноста која ја имаат еротските настапи пред веб камера во однос на стандардната порнографска индустрија се крие во интерактивноста - клиентите можат да имаат...

(18+) Добредојдовте во пропаднатиот свет на кинеското подземје каде преовладува проституцијата , а девојките...

И покрај забраната во Кина за стриптиз клубови и сексуални услуги, ноќните клубови сè уште наоѓаат начини да привлечат клиенти и да ги задоволуваат...

НАЈНОВИ