Дознајте дали сте подготвени за брак!

Кога ќе се одлучите да го кажете судбоносното „ДА“, обично тоа се случува во моментот кога сте заљубени. Но кога ќе помине заљубеноста, ви...

Полош од Хефер: Секоја вечер спие со четири жени, а неговите забави се вистински...

Тајкунот Траверс Бејнон пред неколку дена ја разбесни јавноста со фотографиите на кои девојки го тетовираат логото на неговата компанија на своите задници. Многумина го...

Натпревар за стриптизерки во Австралија, а еве што се случува зад сцената

Потребно е многу работа за да бидете егзотичен танчер или стриптизер. Мора да изгледаш добро, да танцуваш добро, да бидеш секси и да знаеш...

Фотографии кои го прикажуваат “Златното време” на француската порно индустрија (18+)

За филмскиот продуцент Жерард Кикоин се смета дека е еден од главните "архитекти" за развивањето на француската порнографија. Помеѓу 1974 и 1984 година, Кикоин...

(18+) Фотографии кои покажуваат што се случува зад сцената на Порно Оскарите

Замислете ја цела порно индустрија заедно заробена во хотел, додадете на тоа алкохол, дрога и луѓе со заработени пари од казината во Вегас. Наградите...

Веб кам девојките зборуваат за бизарните барања на нивните клиенти

Предноста која ја имаат еротските настапи пред веб камера во однос на стандардната порнографска индустрија се крие во интерактивноста - клиентите можат да имаат...

(18+) Добредојдовте во пропаднатиот свет на кинеското подземје каде преовладува проституцијата , а девојките...

И покрај забраната во Кина за стриптиз клубови и сексуални услуги, ноќните клубови сè уште наоѓаат начини да привлечат клиенти и да ги задоволуваат...

ИСПОВЕСТ НА БОГАТАШ: Мислев дека е на настап, а ја затекнав во автомобил како...

Исповест на српски богаташ, бивш сопруг на една српска естрадна ѕвезда не остави никого рамнодушен. Признал дека се оженил со убава пејачка, бидејќи се заљубил...

Колку сексуални партнери жената смее да има?

Од некоја глупава причина, кога мажот менува многу партнерки со кои спиел тој е фраер. Меѓутоа, кога жената има голем број партнери - ја...

Дали машката секс кукла Габриел може да понуди сексуално искуство како вистинскиот маж? (ФОТО...

Карли Шортино е експерт по секс, која отиде малку подалеку во мистериозниот лавиринит на сексуалноста на човекот, обидувајќи се да дознае на различни начини...

Секс или трчање, што е подобро за согорување на мастите?

Поголемиот дел од жените најчесто имаат проблеми со нивната тежина, па кога треба да се изгубат тие неколку килограми вишок, буквално се обидуваат на...

Колку често девојките посакуваат да имаат секс? Објавени резултатите од Анктетата!

Преку апликацијата Kindara спроведено е истражување во кое учествувале 500 жени на возраст од 18 до 65 години. Тие одговарале на прашања колку често...

Како кумановски татко дознава дали неговата ќерка има дечко? – Фото

Знаеме дека татковците се секогаш многу заштитнички настроени кон нивните деца, а особено кон нивните ќерки. Татковците секогаш сакаат да знаат со кого се...

НАЈНОВИ