Колку често треба да имате секс според возраста (ТАБЕЛА)

Дали имате премногу секс или премалку? Проблемот е во тоа што имаме се помалку време за да поминете квалитетно време со партнерот, на сето...

Колку чини ескорт-девојка во Скопје, Битола, Кичево, Кавадарци?

Ескорт сервисот и ескорд-девојките, не се ништо ново кај нас, ниту во светот.  Повеќе онлајн сајтови како што се brothels in the world, escort girls...

Пет работи кои ги прават мажите кога навистина се вљубени

Заборавете на искажаната љубов во форма на скапи вечери, големи букет цвеќиња и други фотогенични работи, кои добро поминуваат на социјалните мрежи. Маж кој навистина...

Минувачите шокирани: Секс во Градскиот парк среде бел ден!

Овој млад пар дефинитивно не успеал да се спротивстави на своите чувства, па следуваше секс во паркот. Поточно во Словенија во градски парк Копер, додека...

ВИДЕО: ЖЕСТОК СЕКС во „Задруга“ – Македонката молеше за пауза

Раперот Немања Џериќ Џексон, ја прекина врската со Мина Врбашки и се врати на старата девојка, Анџела Вештица. Некогашната порно актерка со македонски корени, го...

Го намести момчето со две згодни близначки за да види дали ќе ја изневери,...

Оваа девојка сакала да ја тестира верноста на својот дечко па го наместила со две згодни близначки. Ова е едно од видеата кои ги подготвува...

Видео: Секс на клупа на улица во Барселона

Снимка од секс на заљубен пар на улица во Барселона , експресно стана вистински хит на интернет. „Акцијата“ се случила во шест часот наутро...

За оние кои не пробале: 9 лаги за аналниот секс

Сексот е  најинтимната физичка комуникација што можат да ја имаат две личности. Но, не го практикуваме сите на ист начин. Сите ние се возбудуваме на...

Приватен детектив открива: Кои се најлудите места за изневерување

Велат дека изневерувањето е избор, а  не грешка, констатација со која се согласуваме. Никој не сака да биде изневерен, но и никој не сака...

(ВИДЕО) Без ни малку срам: Двојка имаше секс на тераса, среде бел ден, пред...

Една двојка во Бунес Аирес имала секс на балконот среде бел ден и на минувачите во центарот на градот им пружи вистинска претстава. Иако на...

Како изгледа снимањето на секс сцена од филм?

Снимки од зад камерите на филмот „Stretch“ на Џо Карнахан покажуваат колку бизарно и нееротско може да изгледа снимањето на секс-сцена во филм. Смеењето...

Исповед на мајка со четири деца: „Го изневерив сопругот со маж помлад од мене...

Средовечна жена од Британија и мајка на четири деца, се одлучила да се впушти во љубовна афера со маж кој бил помлад од неа...

Започнале секс во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух: „Доживеав...

Порно актерка знимила неверојатно видео кое ги шокира луѓето. Таа снимила порно кое започнува во авион, а продолжува во воздух кога таа и нејизниот партнер...

НАЈНОВИ