Што се случува со вашето тело кога немате секс подолго од 7 дена?

Сексот не е само момент на задоволство – тој носи здравствени придобивки кои не можете ни да си ги замислите Но, како и кај другите...

Исповед на мајка со четири деца: „Го изневерив сопругот со маж помлад од мене...

Средовечна жена од Британија и мајка на четири деца, се одлучила да се впушти во љубовна афера со маж кој бил помлад од неа...

(ВИДЕО) Патниците снимаа додека разменуваа нежности во јавниот превоз

На снимката може да се види босонога црнка, која го зајава својот партнер и жестокот се триеше од него…Тагата поради поразот на Њујорк Јенки,...

Македонки нудат еротска масажа во дискретен амбиент за 50 евра

Еротски масажи во дискретен амбиент почнувајќи од 50 евра, па нагоре, се нудат на интернет сервисите за огласи. Девојки од македонска и албанска етничка припадност...

Вашето тело го препознава „вистинскиот“, дури и кога не сте сигурни дека тој е...

Многумина престанаа да мечтаат за „совршен партнер“, но тоа никако не значи дека на овој свет не постојат личности кои ни одговараат повеќе од...

Гоца проговори за сексуалните фантазии на сопругот: Раша ги обожава моите гради (18+)

Имам 43 години, доев дете и градите сосема добро ми стојат, дури се и многу поубави од градите на повеќето жени кои имаат силикони,...

Исповед на 20 годишната Маријана: Сексот со возачот на автобусот ќе го памтам до...

Се викам Маријана и имам 20 години. Пред еден месец патував на море за Будва со намера да си поминам лудо. На денот на патувањето...

Започнале секс во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух: „Доживеав...

Порно актерка знимила неверојатно видео кое ги шокира луѓето. Таа снимила порно кое започнува во авион, а продолжува во воздух кога таа и нејизниот партнер...

(ВИДЕО) Без ни малку срам: Двојка имаше секс на тераса, среде бел ден, пред...

Една двојка во Бунес Аирес имала секс на балконот среде бел ден и на минувачите во центарот на градот им пружи вистинска претстава. Иако на...

ИЗНЕНАДУВАЧКИ, 1 ОД 4 ПАРА ГО ПРАВАТ ОВА ВО СПАЛНАТА

Луѓето од праисториски времиња спиеле заедно, тогаш за топлина и за да се заштитат од предаторите. Денес, 1 од 4 пара спијат одделно, од...

Сакам љубов каква што имаа нашите баби и дедовци

Не сакам милион скапи подароци и статус на Фејсбук, сакам директен и искрен маж, сакам старомодна љубов. Сакам старомодна љубов во која нештата се одвиваат...

НАЈНОВИ