Како да знаете дека е „тапа“ во кревет?

Сексот е многу повеќе од „стенкање“ и „брефтање“, а ако вашиот партнер не го обожува вашето тело тогаш „нема врска“ во кревет. Секој оној...

Имал секс со вас и исчезнал? Ова се клучните причини за тоа

По кој знае кој пат сте слушнале дека вашата пријателка спиела со некој маж кој веднаш после тоа мистериозно исчезнал и повеќе не се...

Дневен хороскоп (01.01.2017) Понеделник

Овен (21.03 – 20.04) Иако имате направено добри подготовки, ќе се случи нешто што ќе ве демотивира и нема да бидете во состојба да продолжите...

Вашето тело го препознава „вистинскиот“, дури и кога не сте сигурни дека тој е...

Многумина престанаа да мечтаат за „совршен партнер“, но тоа никако не значи дека на овој свет не постојат личности кои ни одговараат повеќе од...

Австриска лекарка тужи Македонец за кражба, но откако ја изневерил

Австриска лекарка (54) која е мажена, но разделена со сопругот, се заљубила во млад Македонец (25). Го примила во нејзината куќа во Корнојбург, каде...

Натпревар за стриптизерки во Австралија, а еве што се случува зад сцената

Потребно е многу работа за да бидете егзотичен танчер или стриптизер. Мора да изгледаш добро, да танцуваш добро, да бидеш секси и да знаеш...

Очаен татко: „Својата нова жена ја фатив во кревет со мојот син! Што да...

Љубовните односи често се полни со турбулентни настани, а многу од нив понекогаш делуваат целосно нереално. Такви се и настаните од потресното писмо кое...

Мислев дека си поинаков, но излезе дека си ист како и другите…

Помина доста време откако последен пат ме погледна во очи. Те бакнав пред да излезам од дома исто како и многупати претходно, со помислата...

(+18) 5 фактори кои влијаат на женскиот оргазам

Не секогаш е лесно да се постигне максимално сексуално задоволство кај жените. Многу фактори влијаат врз достигнувањето на врвното задоволство, односно оргазмот. Постојат многу...

Не сакам обична љубов, сакам извонредна страст!

Отсекогаш сум била безнадежен романтичар. Сакам мали работи како изненадувања, клише пораки, слатки гестови и секако цвеќиња одвреме-навреме. Сериозно паѓам на сите тие работи. Но, тоа...

Да, постојат жени кои уживаат во аналниот секс!

Истражувањата покажуваат дека повеќе од една третина жени на возраст помеѓу 25 и 44 години признале дека имале анален секс со маж барем еднаш...

Контроверзната компанија која организира одмори на островот на оргиите, нуди забава за Нова Година:...

Луксузната компанија "Good Girls", која стои зад организирање на одмори со проститутки, алкохол и дрога, организира и четиридневна новогодишна забава со 60 девојки, "на...

Професорка по англиски во жешка акција со свој ученик (15), нејзиниот сопруг ги фатил...

Професроката по англиски Андреа Никол Б. (29) била фатена во петокот, откако цела година имала с**с со малолетен ученик (15). Таа предавала англсики во христијанска...

НАЈНОВИ