Единствениот совет што ви е потребен за одличен секс

Дури и најголемите сексуални авантурсити можат да имаат лош ден, и тоа токму поради тоа што послушале лош сексуален совет. Истражувачи откриле дека постои само...

Глумицата откри дека не ѝ се допаѓа кога има секс,”Пенисот е опасен!”

Џенифер Лоренс изјави дека не ѝ се допаѓа кога има секс, бидејќи стравува декa ќе ѝ бидат пренесени сексуално преносливи болести. 27 годишната ѕвезда,...

Заборавете на вијаграта: Оваа домашна смеса од само 2 состојки има далеку подобар ефект...

Голем број на мажи трошат многу пари за да се справат со импотенцијата. Сепак, пилулите не се единственото решение бидејќи моќни состојќи кои помагаат...

Жените Си Кажаа! Ова Е За Нив Идеалното Времетраење На Сексот!

Сексуалниот живот е важен дел од односот на парот. Сепак, прашањата за време траењето на сексуалниот однос постојано се појавуваат и кај мажите и кај...

Најстариот порно глумец на светот има 83 години и нема во план да се...

Јапонецот Шигео Токуда има 83 години и е најстариот порно глумец во светот. Виталниот дедо вели дека работата го исполнува и дека годините не...

Во Лас Вегас се одржа саемот за порнографија, а познатиот јутјубер ги допираше девојките

Јутјуберот Рубен Сол е редовен посетител на саемите за порнографија. Секоја година тој снима неколку видео клипови од саемот за порнографија во Лас Вегас....

Најчести изговори зошто луѓето не користат кондом

Единствено средство за контрацепција што штити од сексуално преносливи болести и непланирана бременост се кондомите и достапни се секаде, во секое време. Зошто тогаш...

(+18) 5 фактори кои влијаат на женскиот оргазам

Не секогаш е лесно да се постигне максимално сексуално задоволство кај жените. Многу фактори влијаат врз достигнувањето на врвното задоволство, односно оргазмот. Постојат многу...

Порно индустријата низ историјата: Од илегална порнографија до анален секс

Порнографијата во последните 50 години постојано се менувала. Поминувале разни работи, но она што е сигурно е ека популарноста на порнографијата никогаш не се...

“Бараме млади девици кои ја продаваат својата невиност, а за тоа им наплаќаме по...

Илјадници жени во Русија ја продаваат својата невиност, откако ќе пронајдат богат љубовник по пат на Интернет, според новото истражување. Постои мрежа на специјалисти...

(18+) Хит на Инстаграм: Еротика нацртана со водени боички

Тина Мариа Елена е илустраторката од Данска која обожава со водени боички да ја преставува еротиката од женска гледна точка. Нејзините илустрации се хит на...

Претерале со сексот на плажа, па се онесвестиле голи (ВИДЕО)

Сексот на плажа е фантазија на многу парови, но оваа двојка која водела љубов на плажата, толку се уморила, што мажот заспал врз жената....

Дечко и девојка ги плаќаат за да имаат секс во луксузни хотелски соби, потоа...

Дечко и девојка од Австралија, Џесика и Џастин, победиле на натпреварот за еротски патувачки блог и сега ќе патуваат низ светот и ќе имаат...

НАЈНОВИ