Дали машката секс кукла Габриел може да понуди сексуално искуство како вистинскиот маж? (ФОТО...

Карли Шортино е експерт по секс, која отиде малку подалеку во мистериозниот лавиринит на сексуалноста на човекот, обидувајќи се да дознае на различни начини...

Секс или трчање, што е подобро за согорување на мастите?

Поголемиот дел од жените најчесто имаат проблеми со нивната тежина, па кога треба да се изгубат тие неколку килограми вишок, буквално се обидуваат на...

Колку често девојките посакуваат да имаат секс? Објавени резултатите од Анктетата!

Преку апликацијата Kindara спроведено е истражување во кое учествувале 500 жени на возраст од 18 до 65 години. Тие одговарале на прашања колку често...

Како кумановски татко дознава дали неговата ќерка има дечко? – Фото

Знаеме дека татковците се секогаш многу заштитнички настроени кон нивните деца, а особено кон нивните ќерки. Татковците секогаш сакаат да знаат со кого се...

С**с во интернет кафе (18+ВИДЕО)

Оние девојки кои имале момче гејмер знаат дека не е едноставно да го добијат вниманието, па можеби ќе ја разберат девојката од видеово која...

12 причини зошто е подобро да се голтне спермата после орален с**с

Ова е најчесто поставувано прашање од жените низ целиот свет, бидејќи е добро да не се следат слепо порно филмовите. Дали да ја голтнете...

(ВИДЕО) Била нападната од старана на љубовницата на еден маж пред секс, која се...

Жената која била фатена од страна на љубовницата на еден маж која биле заедно мислела дека ќе се спаси од нејзината бес, преправајќи се...

За оние кои не пробале: 9 лаги за аналниот секс

Сексот е  најинтимната физичка комуникација што можат да ја имаат две личности. Но, не го практикуваме сите на ист начин. Сите ние се возбудуваме на...

Најчестите грешки по кои таа останува бремена

Абортусот е жешка тема за разговор кај нас, но темата може да се избегне ако се спречи бројот на несакани бремености. Ова се најчестите...

Кога сакате некого, не си заминувате кога нештата стануваат тешки

Кога сакаш некоја личност вистински, не си заминуваш по првата кавга. Не си заминуваш бидејќи не можеш да се справиш со драмата и не...

Да, девојките сакаат постари но, зошто?

Средношколките лудуваат по студентите, а студентките пак по зрели вработени мажи. Не е ништо ново, се работи за феномен кој на врсниците на овие...

Што е тоа женски цервикален оргазам – за него вагината се зголемува до 18...

Точно така дури и грлото на матката има место при играта што дава ново и силно сексуално задоволство. Сите жени имаат физичка способност да...

ВИДЕО: Српски спот во кој пејачот и пејачката имале вистински секс!

Чести се видеоа записи на кои преовладуваат секс сцени. Ваквите спотови преовладуваа во  90-тите години, а пејачите беа далеку поопуштени. Толку опуштени, што сексот во еден...

НАЈНОВИ