13 работи што жените ги мразат во кревет и треба да ги одбегнувате (18+)

Мажите имаат премногу различни идеи околу тоа што ја поттикнува возбудата кај жените. Некои од нив се веројатно точни, а некои пак не може да...

Шокантна исповед: Имав с**с со љубовникот на ќерка ми откако го видов како се...

Писмата кои ги добива британската колумнистка Суна секој ден се се повеќе луди. Овој пат и се јавува жена која спиела со дечкото од...

Еве што всушност се случува со вашиот организам кога ќе се напиете Вијагра

Потенцијата и намалената сексуална активност се еден од најчестите машки проблеми. Кога потенцијата ќе се намали, мажите често ја губат својата самодоверба и запаѓаат...

Го изневерувам со помлад маж и не се чувствувам виновна

Една жена одлучила да проговори за причините поради кои се впуштила во афера со помлад маж. Речиси една деценија живее со сопруг кој не ја...

ЖЕЛБАТА ЗА СЕКС НАГЛО ПАЃА ПОРАДИ ОВИЕ 9 НАМИРНИЦИ: Никогаш не го јадете ова...

Како што постои афродизијак – храна која го поттикнува либидото, така постојат и намирници од кои сексуалната желба нагло паѓа. Некои намирници се исклучително лоши...

Бизарни работи кои докторите ги извадиле од вагините на пациентки во 2017 година

Дезодорансите, слушалките, телефоните и низа други предмети навистина не се наменети за таму, но некои жени одлучиле да експериментираат. Краставиците излегоа од мода, а во...

Колку чини ескорт-девојка во Скопје, Битола, Кичево, Кавадарци?

Ескорт сервисот и ескорд-девојките, не се ништо ново кај нас, ниту во светот.  Повеќе онлајн сајтови како што се brothels in the world, escort girls...

ВИДЕО: ЖЕСТОК СЕКС во „Задруга“ – Македонката молеше за пауза

Раперот Немања Џериќ Џексон, ја прекина врската со Мина Врбашки и се врати на старата девојка, Анџела Вештица. Некогашната порно актерка со македонски корени, го...

Австриска лекарка тужи Македонец за кражба, но откако ја изневерил

Австриска лекарка (54) која е мажена, но разделена со сопругот, се заљубила во млад Македонец (25). Го примила во нејзината куќа во Корнојбург, каде...

Легло на развратот! Мрачната страна на Силиконската долина: Новинарка открила детали од дивите оргии...

Тајните секс забави се се почести во Силиконската долина. Деталите од оргиите кои се приредуваат и на кои учествуваат технолошки иноватори, инвеститори, претприемници и...

(18+) Ова е најозлогласената област во Бразил каде проституцијата е легална, а поседувањето на...

Доколку шетате околу вилата Мимоза во Рио, ќе се соочите со парада на криминалци, дрога, штетници, бамбуси, кучиња, мажи, жени и бебиња кои трчаат...

Порно актерка открива колкав хонорар зема за 20 минути секс

21-годишна украинска порно актерка oткрива низа интересни податоци и факти поврзани со порнографијата и индустријата која се занимава со снимање и дистрибуција на филмови...

Ја фати сопругата со друг маж во кревет: Таа плачеше и молеше откако дозна...

Мажот веројатно се сомневал подолго време во сопругата, а во моментот кога ја фатил како го изневерува со друг маж успеал да ја сними...

НАЈНОВИ