(Видео) Ајкула скокна од океанот и се заглави на палубата на рибарски брод!

Вистинско чудо се случувало во Лонг Ајленд кога џиновска ајкула скокна од морето и се заглави на оградата на едно рибарско бродче. Присутните на бродчето,...

Претерале со сексот на плажа, па се онесвестиле голи (ВИДЕО)

Сексот на плажа е фантазија на многу парови, но оваа двојка која водела љубов на плажата, толку се уморила, што мажот заспал врз жената....

Си ги соблече гаќичките сред лет на авион и почна да… (ВИДЕО)

Некои луѓе едноставно имаат решение за се. Оваа девојка е од таа група. https://youtu.be/rDUbDTDj4P4

Дечко и девојка ги плаќаат за да имаат секс во луксузни хотелски соби, потоа...

Дечко и девојка од Австралија, Џесика и Џастин, победиле на натпреварот за еротски патувачки блог и сега ќе патуваат низ светот и ќе имаат...

Дневен хороскоп (21.02.2018) Среда

Овен (21.03 – 20.04) Денот е поволен за разговор со Рак или Стрелец и тоа треба да го направите што е можно побрзо, особено ако сакате...

На Мелита ќе ѝ пукнат силиконите (ФОТО)

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ постојано објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Многупати нејзините следбеници ѝ замеруваат што користи фотошоп за да си ги зголеми...

(ВИДЕО) Дарко Лазиќ во голо издание со тројца мажи, Ана веднаш возврати!

Дарко лазиќ и Ана Севиќ сеуште не се формално раведени, но веќе одамна не живеат под ист покрив. Разводот помеѓу нив двајца ќе биде спогодбен...

(ФОТО) Ќе ви падне вилицата: Кериман од „Парампарче“ стегната во мини фустан и високи...

Улогата на Кериман во хит турската драма „Парампарче“, актерката Нурсел Косе ја добива сосема случајно. Денес пак, веќе е ангажирана со нова улога во...

Денес е сон на секоја жена, но погледнете како изгледал Бали бег на почетокот...

Еден од најпопуларните турски актери, кој се стекна со слава и во Македонија денес мами воздишки кај многу жени на Балканот. Славата ја стекна токму...

РУСКАТА КИМ КАРДАШИЈАН: „Инстаграм“ експлодираше откако Шпанците ја пронајдоа Анастасија Квитко – руската Ким...

Шпанските медиуми од неодамна ја открија Инстаграм сензацијата од руски Каљининград Анастасија Квитко, позната под надимакот „руската Ким Кардашијан“. Многу брзо, Анастасија го „сруши“...

Нешто природно – големите гради на Фиј (ГАЛЕРИЈА 18+)

Германската убавица, Фиј ја отвори новата седмица со потребните податоци за нешто пријатно поминато во текот на мината недела, која била исполнета со среќни...

Секс бомба од Венецуела: Франческа Лараин (ФОТО)

Франческа е фотомодел со италијанско потекло, родена на 28 септември, 1996 година во Каракас, Венецуела. Висока е 172 см, а нејзините заводливи фотографии ѝ донесоа...

Шакира и Пике уживаат со синовите (ФОТО)

Мега популарните пејачка и фудбалер, Шакира и Пике, ги побиваат сите шпекулации дека се разделуваат. Славниот пар со двете синчиња уживаше во Дизни шоу на...

НАЈНОВИ