Македонската убавица го означи стартот на сезоната во Охрид

Maкедонската убавица Марјана Станојковска го означи стартот на капачката сезона во Охридското Езеро. Топлиот април се погоди за уживање во балканскиот бисер. Тоа што е...

(ФОТО/ВИДЕО) Во оваа ТВ- серија има повеќе порно сцени отколку во прнофилм

Во десетте епизоди од втората сезона во серијата „Версај“, има повеќе од 30 секс сцени со рејтинг Х (17+), пишува Дејли меил. „Версај“ го следи...

Решете го овој тест и животот ќе ви се промени

Пролеттта е време за нов почеток. Во овој период од годината заедно со будење на природата, можеме да поставиме нов старт на посакуваните промени...

(ВИДЕО) Ќе ве насмее до солзи: Несмасно детенце „излезе“ низ врата, ама на нос

Детенце се обиде да ја отвори вратата мислејќи дека има стакло на неа. Но, изгуби контрола и доцна сфати дека ќе падне директно на...

Албанскиот бизнисмен Ќазим реагира: Како може некој да тепа жена како Наташа Беквалац

Не можам да сфатам некој да ја удри мајката на своето дете, особено Наташа Беквалац, една балканска ѕвезда, вели Ќазим Османи, албански бизнисмен кој...

(ВИДЕО)Лила за хакирањето на профилот: Два дена не спиев, бев избезумена

Познатата водителка Лила Филиповска беше цел на хакерски напад. Нејзиниот профил на Инстаграм кој има повеќе 116 илјади следбеници беше хакиран од страна на...

Жената која патува гола има добра причина зошто го прави тоа

Големина на фонт А А А Стер Кордс на Инстаграм е позната како "a.naked.girl" има премнгоу голи фотографии, а сите ги направила за време на патувањата. Оваа холандска...

Немате желба за секс? : Ова се причините за вашиот проблем

Ако сте забележале дека вашиот сексуален живот не е како порано и дека секс имате се помалку, за тоа не сте вие виновни ниту...

(ВИДЕО)Мајсторски потег: Со затворени очи го шишаше муштеријата

Италијански бербер направи мајсторско дело со затоврени очи. Да ибд еуште поинтересно забрането гледање му беше и на муштеријата. Ремиџио Морели важи за едне од...

(ФОТО) Не знаела дека го крши законот: Се возеше гола на мотор, локалците со...

Познатата американската инстаграмџика Кинси Голден која на нејзиниот профил има 40 000 следачи, казнета е на Филипините затоа што се возела на мотор во...

(ВИДЕО) ДАЧИЌ КРШИ ЧИНИИ ВО ЧЕСТ НА КОЅИАС: Министрите прегнати пеат грчки песни во...

Министерот за надворешни работи на Србија, Ивица Дачиќ и шефот на грчката дипломатија Никос Коѕиас пред нивната официјалн работна средба решија малку да се...

Се сметаа за нопобитен доказ: Отпечатоците од прсти не се уникатни

Уште од 1901 година кога започнала со работа форензичката лабораторија на Скотланд јард отпечатоците од прсти се сметаа за најверодостоен доказ во расчистување на...

ХОРОСКОПСКИ ДНЕВНИ СОВЕТИ: Рибите ќе бидат генијални, а Лавот да се ослободи од грижите

Овен Почитувајте ги советите дадени од постарите членови на вашето семејство. Многумина од вас денеска ќе се насочат во извршување на нови интереси во професионалната...

НАЈНОВИ