Скопјанец раскажува: Се заљубив, ми го сврти умот, добивме дете и ме избрка

Преку мој пријател на „Фејсбук“ пред три години запознав девојка, Анџела, од Италија. Немав никакви намери со неа. Таа беше инструктор по нуркање, што беше...

ФОТО:Сузана Гавазова во бикини

Жешките денови направија многу од нашите ѕвезди да се соблечат во бикини. Пејачката Сузана Гавазова oдлучи да се разлади на летните температури, но и да...

Работите се изменија: Мажите почнаа да бегаат од секс на првиот состанок!

Мажите повеќе не се тие кои очајнички сакаат девојката да ја однесат во кревет веднаш по првото излегување. Истражувањата покажуваат дека жените се тие кои...

(ВИДЕО) Роман Абрамович во Дубровник наточи гориво во вредност од еден милион евра

Јахтата „Еклипс“, која е во сопственост на рускиот тајкун Роман Абрамович, наточила гориво во пристаништето Груж, во близина на Дубровник. За пловидба низ хрватските територијални...

Видео: Неверојатно – една година јадел само компири и еве што му се случило

Ендру Флиндерс Тејлор од Мелбурн, учител и татко на две деца пред една година одлучил да се ослободи од неговата зависност од храна. Во...

5 необични летни секс пози кои мора да ги пробате!

Ова се незаборавни, но во истовреме и романтични моменти кои ќе ве натераат да ја соблечете облеката и да тргнете во необична летна авантура...

Бали Бег и Неџла на меден месец во Малдиви, еве како си поминуваат

Како во турските, така и во домашните медиуми, информациите за турската брачна двојка, Бурак Озџевит и Фархие Евџан, постојано се редат една по друга. Откако...

НАЈНОВИ