Зоолошка во која луѓето се во кафез, а животните шетаат слободно! (ГАЛЕРИЈА)

Во зоолошката Lehe Ledu Wildlife во Кина, туристите се оние кои се затворени во кафез, додека животните шетаат наоколу слободно. Доколку ја сакате дивината и сакате...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО:Дадилка од пеколот тепа бебе! (ВИДЕО)

Оваа шокантна снимка покажува дадилка која што му удира шамар на мало бебе, му го стиска носот за да го сопре дишењето и го...

Тепачката која го потресе Балканот доби епилог- позната причината зошто се тепале средношколките (ВИДЕО)

Тепачката во Сплит, која ја потресе Хрватска и регионот, доби епилог. Средношколките сепак не добија иста казна за крвавата тепачка. Едната на возраст од 16...

Mу починал синот, но без да каже на никого го одигра цел меч!

Животот на голманот Ал Ахмед од Ирак му приреди вистинска драма кога во четвртокот му почина синот, но тој стисна заби и не им...

Аеродром на масоните во Денвер со писти како кукест крст и подземни тунели (ВИДЕО)

Замислете, по излегувањето од авионот, во ходниците да ве дочекаат деца од Аушвиц, маскирани војници со гас-маски, слики од психотични хорор-филмови и големи сини...

(ВИДЕО) Спасил бебе од пожар -17 години подоцна овој пожарникар добил повик кој не...

Како пожарникар спасил многу луѓе во својот живот, но едно лице посебно му останало во сеќавање. Во овој случај, тоа е пензионираниот пожарникар Мајк. Далечната...

Секс игра се претворила во трагедија – Маж и жена починале среде секс во...

Чудна несреќа го потресе германскиот град Ботроп откако полицијата пронашла тела на несреќни љубовници. Изгледа дека поради студеното време го запалиле автомобилот во гаража и...

Педофил се допишувал со 11 годишно девојче , а тогаш таткото му закажал состанок..

Аргентинецот Волтер Родригез решил да се пресмета со педофилот кој сексуално ја вознемирувал   неговата 11 годишна ќерка на социјалните мрежи. Кога девојчето му признало...

Им било многу чудно што само еден дел од кровот не е под снег

Прво забележале соседите. Им било многу чудно што само еден дел од кровот не е под снег. Кога полицијата влегла внатре открила плантажа со...

„Ја силував додека не умре, но никако не ми доаѓаше да повикам Брза помош“

На своите пријатели Брајан им испратил порака дека не знае дали девојката воопшто била жива додека тој свршувал во неа. Следното утро таа била...

Страшен оглас на Интернет: Сите кои се заинтересирани за купување, имаме деца од секоја...

Цената варира во зависност од боја на кожата, полот, здравствената состојба, боја на очи и коса... - Оние кои се заитересираниза усвојување или купување, имаме...

ШОК во мртовечницата: Дошол да ја идентификува починатата сопруга, а тогаш видел…

Медицински техничар кој работел во мртовечница во Боливија, е уапсен поради сексуално злоставување на лешевите. Овој бизарен случај кој го потресе светот го открил сопруг...

Русинка го убила своето момче со секс: Кога видела што направила, го распарчила телото...

Жена од Русија била уапсена под сомнение дека го убила и распарчила своето момче со кое практикувала "окултизам и BDSM секс". Анастасија Онјегина признала дека...

НАЈНОВИ