Крајот како повод за изглед со кој ги воодушеви сите: Билјана Дебарлиева се поздрави од пред камерите! (ФОТО)

1038
1

Едно од најпрепознатливите лица во македонскиот телевизиски етер, шармантната Билјана Дебарлиева неодамна имаше важен повод за специјален изглед пред камерите.

Имено убавата Билјана после многу емисии, разговори и решавање на дилеми и прашања во погледот на здравјето во емисијата „Визита“ каде е водителка, дојде време да се поздрави од своите верни гледачи и да ја заврши оваа сезона.

За крај таа олучи да облече посебно сензуална бела комбинација која ја надополни со впечатлив ѓердан од сини пердуви, а косата ја собра наназад.

-„Мојот најубав бел лебед“, „ Се уште сум во дилема:што ти е посилната страна-убавината или интелигенцијата?, „Убава како и секогаш“, се мал дел од ласкавите коментари од дамите на Фејсбук кои редовно ја следат Билјана.

Со нови сили во нова сезона, но што е најважно со задоволство од досега сработеното како мотив за нови почетоци.

извор:курир.мк

АКЦИЈА