Крваво видео од пресметката на струмичани сред Прилеп

16497

Продавачи на лубеници  со тешки моторни возила со струмички регистарски ознаки се степаа во Прилеп со стапови.  Засега не се знаат причините за тепачката во кој учесниците поминале со полесни повреди. Била повикана и полиција. Во видеото од тепачката која кружи на социјалните мрежи се гледа дека учествувале и жени и мажи кои се маваат со стапови….

BOSTANDZIITE OD STRUMICKO #FIGHT

Posted by Oliver Lozanoski on Tuesday, July 4, 2017

 

Loading...