Никој не го гледа морето од нејзе – Кога ќе ги видите облините ќе заборавите како се викате

Тина Ивановиќ предизвика воодушевување на мажите со новата фотка од летувањето.

Таа со жешките фотки од Бодрум, предизвика огромно внимание и начисто ја распламна фантазијата кај мажите, бидејќи и на 42 години има перфектна линија.

Тина веќе со години важи за една од најзгодните пејачки на српската сцена, а од лето во лето, тоа и го докажува, бидејќи годините навистина се на нејзина страна.

Иако пејачката посака да покаже морското синило и сценографијата зад себе, малку кој можеше да го сврти погледот од нејзините бујни гради, кои едвај ги собираше во костимот за капење.

Притоа уште и секси задникот завзема топ место на фотката…

извор:репортер.мк

Loading...