Ова е причина поради која Лукас ја оставил Бранислава: “Дури и Соња ќе ми се смее поради тебе”

2898
1

Аца Лукас својата девојка Бранислава кај која најде утеха по разводот од сопругата Соња, ја оставил поради нејзините експлицитни фотографии кои се појавија во јавноста.

Фолк-пејачот полудел кога непознати мажи почнале да му праќаат вакви фотографии на мобилниот, а со денови добивал и повици од непознат број. Ја навредувале и омаловажувале Бранислава, а врвот биле фотографиите.

Тој почнал да урла на неа кога ги видел дека таа ќе му ја уништи кариерата и сите ќе пишуваат дека неговата девојка е старлета.

– Гледај на што личиш, дури и Соња ќе ми се смее, викал тој на цел глас, според извор за српскиот Блиц.

Бранислава плачела и не можела да дојде на себе, а потоа ставиле точка на врската.

извор:сител