Ова го може само Роналдо на семејната фотографија: Еве како фудбалерот објави дека повторно ќе стане татко (ФОТО)

Фудбалската ѕвезда Роналдо не е Роналдо ако не остане запаметен по некој негов штос.

Повеќе од јасно е дека фудбалерот на Реал Мадрид е на својот семеен одмор на Ибица, а според фотографиите кои ги објавува семејството на фудбалерот како и самиот фудбалер фановите можат мирно да спијат и по вчерашните објави дека јахтата на Роналдо ја „чешлала“ полицијата.

Сепак светската јавност доста време шпекулираше околу бремената Георгина Родригез, а фудбалерот со оваа фотографија и неговата гестигулација над целото семејство само ја потврди состојбата на неговата девојка.

Big family with love ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

извор:курир

Loading...