Пожар беснееше низ Скопје уништи три трафики и три возила

Синоќа во околу 1 часот по полноќ на улица Ферид Бајрам во Скопје настанал пожар што зафатил три трафики и три возила.

Пожарот бил брзо локализиран, а увид ќе се врши во текот на денот.

Loading...