vesti24.mk
ЗАБАВА

Се огласи и Анџелина Џоли: “Тие постојано комуницираа”

ECA

Анџелина Џоли неодамна ја доби наградата ASC за важен допринос за филмот, филмската индустрија, за разни социјално и друштвенo одговорни теми. Сепак, глумцата не можела, а да не го напоменe името на својот поранешен сопруг, за кој вели дека биле во контакт со неговата поранешна сопруgа, односно Бред Пит и Џенифер Анистон.

Пред 13 години кога Анџелина и Бред стапија во врска, Џенифер постојано беше напаѓана од разни прашања и коментари, а сега Анџелина го зазема местото на Џенифер. Откако Џенифер и Џастин Тероу објавија дека се разведуваат, медиумите ја нападнаа Анџелина.

Додека на црвениот тепих Анџелина блесна во тоалета на Ели Сааб, Анџелина се здоби со признание од Американското филмско друштво.

Покрај прекрасната вечер и успехот кој го има постигнато, медиумите ѝ поставувале прашања во врска со неговиот поранешен сопруг и Џенифер Анистон. Прашањето било: “Што мислиш за тоа дека Анистон повторно е “маркет” и дали е можно да се смири со човекот кој и на двете Ви е поранешен сопруг?”

Според Дејли Меил, Џенифер и Бред комуницираат, а тоа го потврди и АНџелина Џоли.

“После сè, тие останаа во пријателски односи”, вели оскаровката.

иџвор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts