vesti24.mk
ЗАБАВА

Сите и завидуваат: Варгара доби повеќе од 600.000 лајкови за само еден ден (Фото)

ECA
Една од најубавите жени во светот, Софија Вергара, на својот инстаграм акаунт објави фотографија во бикини.

За 24 часа таа доби повеќе од 600.000 лјакови, како и илјадници позитивни коментари.

Погледнете како изгледа таа:

Loading...

Related posts