Станија објави супер секси фотографии покрај базен, сите гледаат во нејзиниот задник

Мора да се признае дека Станија Добројевиќ многу води сметка за својата линија. Таа вежба редовно, а на радост на посилниот пол, таа гордо го покажува своето тело. Старлетата сними уште еден секси едиторијал овој пат во костим за капење.

Станија се фотографираше крај базен, а најмногу до израз дојдоа нејзините облини.

Loading...