vesti24.mk

Tag : Александар Николовски

ВЕСТИ

Николовски: Македонија се соочува со тотално фијаско во справувањето со короанвирусот

admin
Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во своето гостување во вестите на телевизија Алфа истакна дека Македонија се соочува со целосно фијаско во справувањето со пандемијата...
ВЕСТИ

Николоски: Главен виновник за недобивање на датум за почеток на преговорите е  Зоран Заев и СДСМ

admin
Јас уште минатата година кога го добив сознанието за создавање на група помеѓу Македонија и Албанија уште тогаш апелира. За жал година ипол после тоа...
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Бомба на РАДА: Мицко математичарот на неговите прес конферанции се снима самиот со камера и видеото им го праќа на новинарите!

admin
Радмила ги уништи Мицко и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николовски кај Астма. Таа во емисијата на Алфа кај Астма изјави дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан...