vesti24.mk

Tag : антонијо милошоски

ВЕСТИ

Џафери наликува на владин министер без ресор- ги брани Заев и Османи од прашања од јавен интерес

admin
Талат Џафери, наместо како Спикер се однесува како владин министер кој си ги штити колегите од пратенички прашања!, ова денеска преку статус на Фејсбук го...