vesti24.mk

Tag : април

ЗАБАВА ХОРОСКОП

На овие три хороскопски знаци среќата ќе им се насмевне во април

admin
Оваа година ќе биде исклучително круцијална за претставниците на некои знаци. Април ќе донесе среќа и успех на претставниците на овие три хороскопски знаци. Ќе...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Стрелците нека почнат диета, тежок период за Водолиите: Дневен хороскоп за 10-ти април

admin
Дневен хороскоп за среда (10.04.2019). ОВЕН Работа: Ве очекува фаза која не е претерано поволна за вашата работа. Подгответе се за некои проблеми. Љубов: Ви...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Децата родени во април се навистина посебни: Дознајте зошто е тоа така

admin
Досегашните истражувања покажале дека некои особини навистина зависат од месецот на раѓање, а еве што кажува тоа за оние кои се родени во април. Тие...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Промени во љубовта, здравјето и работата: Што ќе му донесе овој април на вашиот хороскопски знак?

admin
Наближува четвриот месец од година и носи многу нови можности и авантури. Проверете што ве очекува во работата, љубовта и здравјето овој април, според вашиот...
Uncategorized

Пораст на индустриското производство

admin
Индустриското производство без влијанието на сезонскиот и календарскиот рок во споредба со претходниот месец постигна раст од 2,3 насто Индексот на индустриско производство без календарски...