vesti24.mk

Tag : базен

ЗАБАВА

Ќе ве воодушеви! Најубавиот базен на светот! (ФОТО)

admin
Летно освежување, најубавиот базен на светот: Списанијата и порталите за патувања можат да наведат стотици најубави базени во светот. Не се знае кој е поубав,...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Девојка се сопна и падна во базен полн со ајкули, а тоа што следуваше ќе ве остави во неверување

admin
Жена од Кина која тргнала на состанок за малку ќе останела мртва откако паднала во базен преполн со ајкули, пренесуваат светските медиуми. Овој инцидент се...
ЗАБАВА

Баба платила карта за на базен со паркинг, па буквално го сфатила тоа: Спасувачите не можеа да им поверуваат на своите очи (ФОТО)

admin
На некои луѓе им треба речиси целиот живот за да ги совладаат возачките техники возејќи совршено автомобил. Пример дека се се стекнува со тек на...
ЗАБАВА

Девојче нагазило на гола жица покрај базен во Кушадаси, па настанал хорор: Мајката притрчала да ја спаси, па се онесвестила (ФОТО)

admin
Девојчето Амелија Хартнет (6) си игралo покрај базен за бебиња во еден хотел во Кушадаси, кога застанала врз непокриена жица од лампа која се протегала...
ЗАБАВА

Наместо во гроб во базен: Носејќи го мртвото телото изгубија рамнотежа, а потоа семејството го доживеа најголемиот шок (ВИДЕО)

admin
Виде снимка на која се гледа како четворица луѓе ги носат посмртните останки на еден човек го заобиколи светот за само неколку часа. Телото на...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Снимено раѓање на делфинче во базен на отворено во Одеса

admin
Посетителите на Делфинаруимот во градот Одеса, Украина, беа сведоци на раѓањето на делфинче. На аматерска снимка од публиката, се гледа како луѓето вознемирено го опколуваат...
ЗАБАВА

Вистински хорор: Отидоа на ноќно капење во базен- во еден момент сфатија дека не се сами (ВИДЕО)

admin
Еден пар доживеа хорор на ноќно капење. Она што го сними камерата на приватниот имот на овој пар од Зимбабве е просто неверојатно. Пливаа во...
ЗАБАВА

Влегол во базен полн со пирани кои не јаделе со денови: Погледнете што следи

admin
Веруваме дека скоро сите луѓе на планетава знаат дека пираните се застрашувачки суштества од слатките води на Јужна Америка. Џереми Вејд сакал да открие дали...
Uncategorized

Саша Ковачевиќ на базен во Велес (ФОТО+ВИДЕО)

admin
Вечерва во Велес на градискиот базен Снупи голем спектакуларен концерт на најбараниот и најатрактивен пејач на балканот Саша Ковачевиќ. Со концертот ќе се означи почетокот...