vesti24.mk

Tag : бизнис поенти

ВЕСТИ ЕКОНОМИЈА

Славески за „Бизнис поенти“: Со платежните картички, власта сака предизборно да купи гласови

admin
,,Коинциденцијата на времето со платежните картички не е случајна. Со овој потег власта сака да ја добие наклонетоста на граѓаните.Но, подобро ќе беше да го...