vesti24.mk

Tag : Билјана Ѓошева

ЗАБАВА

Беше најзгодната во „Македонски Идол“, а денес се појави на „Макфест“ со половина гради надвор! (ФОТО)

admin
На првата полуфинална вечер на фестивалот за забавна мелодија „Макфест 2017“, на сцената се претставија доста дебитанти, но и веќе познати имиња на домашната естрада....