vesti24.mk

Tag : Бин Ладен

СВЕТ

Уапсени принцеви и министри ќе искешираат 70 % од богатството за да бидат ослободени

admin
Се чини дека владата во Ријад пронашла начин да го намали буџетскиот дефицит предизвикан од пониските цени на нафтата. Како што пренесе „Фајненшнл тајмс“, саудиските...