vesti24.mk

Tag : Бисексуалци

Uncategorized ЗАБАВА

Познатата пејачка со Албанско потекло предизвика контроверзии, откри дека е бисексуалка и им се извини на ЛГБТ заедницата

admin
Пејачката Рита Ора објави нова песна “Girls” во која се појавуваат и гласовите на Биби Рекса, Charlie XCX и раперката Карди Би. Во новата песна...