vesti24.mk

Tag : Битиќи

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: После 4 години власт на Заев и СДСМ, Битиќи се фали со инвестиции од време на ВМРО-ДПМНЕ што покажува дека ништо не работат

admin
Вице премиерот Фатмир Битиќи во недостиг на инвестиции привлечени од страна на власта на Заев, се кити со туѓи перја и се снима пред инвестиции...