vesti24.mk

Tag : битолчанка

ВЕСТИ

ВИДЕО: Битолчанка ја изрецитира поемата која Ковачевски ја напиша за Зоран Заев

admin
Анонимна битолчанка ја изрецитира величенствената поема која директорот на ЕСМ, Васко Ковачевски ја напиша за претседателот на СДСМ, Зоран Заев. Овој рецитал доаѓа откако романтична...