vesti24.mk

Tag : бит пазар

ВЕСТИ

Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

admin
Рано утринава, околу четири часот по полноќ во скопската полиција била пријавена тешка кражба на подрачјето на Бит Пазар. Според пријавата, насилно било влезено во...
ВЕСТИ

Физичка пресметка на Бит Пазар – едно лице приведено

admin
Во близина на Бит Пазар попладнево избила физичка пресметка по што едно лице е приведено. Според неофицијални информации, две лица нападнале друго лице кое било...