vesti24.mk

Tag : близначиња

ЗАБАВА

ВИДЕО: Трогателна прва средба на седуммесечни близначиња

admin
Родени во 30-та недела од бременоста, идентичните близначки Кора и Милер од Атланта во американската сојузна држава Џорџија, беа разделени три недели по раѓањето. Но,...