vesti24.mk

Tag : блогерка

ЗАБАВА

Блогерка се обиде да ја бојадиса косата, па остана ќелава во видео кое го пренесуваше во живо- од нејзините солзи и вие ќе се растажите

admin
Инстаграм-блогерката Лори Фејт сакаше брзо и драстично да ја промени бојата на својата коса од сина во бела, во видео во живо. Следачите веднаш забележаа дека...
Uncategorized ЗАБАВА

Познатата блогерка од Грција топлес позира од тераса и ги поздрави папараците на Кан

admin
Познатата гркињка Еванџели Смирниотаки очигледно одлучи добро да се опушти за време на својот престој во Кан, па на папраците им приреди одлично шоу од...
ЗАБАВА

“Ми велеа дека сум вулгарна, но сега сите тие жени шетаат без градник”

Ferad Aruc
Познатата блогерка Кидера Егеруе покрена тренд наречен “и градите кои висат се важни” со цел да се отфрли наметнатиот идеал за убавина и да се...