vesti24.mk

Tag : блондинка

ЗАБАВА

Блондинка падна на првото прашање на „Милионер“: Самоуверено одговори, а потоа пропадна во земја од срам (ВИДЕО)

admin
Квизот „Кој сака да биде милионер“ повторно почна да се емитува во Велика Британија, што беше причина медиумите да се сетат на една од најлошите...