vesti24.mk

Tag : богаство

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Неговото богаство достигна 100 милајрди долари: Марк Цукерберг претендира да биде најбогат во светот

admin
Шефовите на технолошките гиганти во последно време се под лупата на јавноста но и на властите поради постојаниот раст на моќта на нивните компании и...