vesti24.mk

Tag : Богаташ

ЖИВОТ

Белгиски богаташ со луксузна кола мисли дека може да паркира секаде, но тоа не е Македонија!

admin
Еден човек сака да го паркира својот скап Астон Мартин на пешачка зона среде плоштад. Полицијата побара од човекот да го премести својот автомобил но...
ЉУБОВ И СЕКС

ИСПОВЕСТ НА БОГАТАШ: Мислев дека е на настап, а ја затекнав во автомобил како му скока во скутот на љубовникот!

Ferad Aruc
Исповест на српски богаташ, бивш сопруг на една српска естрадна ѕвезда не остави никого рамнодушен. Признал дека се оженил со убава пејачка, бидејќи се заљубил...
Uncategorized

Богаташ на поранешната жена мора да и исплати 583 милиони долари!

admin
Лондонскиот трговец со нафта ќе мора на поранешната сопруга да и исплати 583 милиони долари или 41,5 отсто од неговото богатство, во една од најголемите...