vesti24.mk

Tag : Богданка Кузеска

ВЕСТИ

Кузеска призна Аватар од дискотека се преименува во кафуле

admin
Портпаролката на СДСМ Богданка Кузеска, во гостување во емисијата Само Вистина на Канал 5 телевизија призна дека ноќниот клуб Аватар продолжил со работа и по...