vesti24.mk

Tag : богомилки

ЗАБАВА

Празниците и се претвориле во пекол: Откако ја донела новогодишната елка во домот од неа почнале да излегуваат страшни работи (ФОТО)

admin
Повеќе од 100 богомолки го нападнале домот на една жена во Вирџинија откако таа ја донела својата новогодишна елка во домот. Како што пренесуваат тамошните...